• Nowy
search
 • Grzejnik na podczerwień Vaco 600 W z pilotem, sterowany przez WiFi
 • Grzejnik na podczerwień Vaco 600 W z pilotem, sterowany przez WiFi

Grzejnik na podczerwień VACO Hiti630 630 Wat sterowany przez Wi-Fi

Grzejnik na podczerwień VACO Hiti VHE-CC-0630-W36R o mocy 630 W ogrzeje od 20 do 28 m2 powierzchni. Grzejnik wyposażony jest w możliwość sterowania bezpłatną aplikacją dla systemów iOS i Android przez sieć Wi-Fi.

Czas realizacji zamówienia: 2 - 3 dni robocze.

Ilość
Dostępny

help_outlineZapytaj o produkt
Grzejnik na podczerwień VACO Hiti630 630 Wat sterowany przez Wi-Fi

Grzejnik na podczerwień VACO Hiti630 630 Wat sterowany przez Wi-Fi

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Grzejnik na podczerwień VACO Hiti380 VHE-CC-0630-W36R o mocy 630 W ogrzeje od 20 do 28 m2 powierzchni. Grzejnik wyposażony jest w możliwość sterowania bezpłatną aplikacją dla systemów iOS i Android przez sieć Wi-Fi.

Panele grzewcze na podczerwień – jakość jest najważniejsza

Panel grzewczy Vaco Hiti to solidna i przemyślana konstrukcja. Odpowiednio dobrane materiały i  pełna konstrukcja sprawia, że grzejnik na podczerwień lepiej oddaje ciepło do otoczenia.
W przeciwieństwie do wielu paneli grzejnych, Vaco Hiti posiada – tak istotną, pełną izolację termiczną od strony pleców. Dzięki izolacji promieniowanie podczerwone w całości jest kierowane na pomieszczenie. W ten sposób w pełni ogrzewamy pomieszczenie, a nie ścianę na którym jest zamontowany panel.

Obudowa paneli grzewczych Hiti

Obudowa wykonana ze stali sprawia, że panel jest produktem solidnym. Dzięki temu, nie tylko wygląda estetycznie ale jest również bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne.
Materiały użyte do produkcji i ich masa stanowią gwarancję jakości. Konkurencyjne panele grzejne, wykonane z cienkich profili i bez izolacji termicznej są prawie trzy razy lżejsze.

Powierzchnia grzewcza

Ważne jest również to, że element grzejny jest równomiernie rozprowadzony na całej powierzchni panelu. Pozwala to na równomierne wypromieniowanie ciepła
Ogrzewanie na podczerwień – zdrowe i skuteczne
Ogrzewanie podczerwienią jest bardzo naturalną metodą. Największym promiennikiem jest Słońce i właśnie za pomocą promieni podczerwonych ogrzewa naszą Ziemię.
Panele grzewcze wykorzystują promieniowanie cieplne do skutecznego ogrzewania. Promienie nie ogrzewają powietrza (jak tradycyjne grzejniki) tylko bezpośrednio powierzchnię na którą padają. Można to porównać do mroźnego ale słonecznego dnia. Temperatura powietrza jest niska, ale jest nam ciepło dzięki promieniom.

Panele grzewcze są korzystne dla osób z alergią. W przeciwieństwie do tradycyjnych grzejników i farelek:
nie przepalają powietrza
nie powodują ruchu powietrza i kurzu

Promiennik podczerwieni – łatwe sterowanie to oszczędności

Panel na podczerwień Vaco Hiti posiada czuły termostat, który pozwala precyzyjnie dostosować temperaturę do potrzeb użytkowników.
Możliwość ustawienia timera – pozwala na takie sterowanie urządzeniem aby utrzymywał niższą temperaturę w czasie, gdy nie ma domowników a wyższą gdy jest to potrzebne. Zaprogramowany timer pozwala dodatkowo oszczędzać prąd ponieważ grzejnik na podczerwień pracuje tylko wtedy gdy jest to niezbędne.
Termostat jest dyskretnie umieszczony na brzegu tylnej ściany. Dzięki temu jest łatwy dostęp do sterowania i jednocześnie nie rzuca się w oczy. Dzięki temu , od frontu widoczna jest jednolita, estetyczna biała tafla grzejnika na podczerwień.

Panel grzewczy posiada również moduł Wi-Fi. Dzięki dedykowanej aplikacji na smartfony można sterować:
kontrolą temperatury
kontrolą czasu pracy
Pozwala to na wygodne włączenie urządzenia lub dostosowanie temperatury gdy jesteśmy poza domem. Dzięki temu po powrocie, dom przywita nas przyjemnym ciepłem.

WŁAŚCIWOŚCI:

 • opatentowana technologia Carbon Crystal
 • ogrzewanie jak ze słońca
 • możliwość sterowania przez Internet i domową sieć Wi-Fi bezpłatnymi aplikacjami TuyaSmart lub Smart Life dla systemów iOS i Android 
 • sterowanie głosowe poprzez aplikację
 • moc 630 Wat
 • sprawność 95%
 • wymiary 57 x 100 cm
 • ogrzeje od 20 do 28 m2
 • termostat regulowany od 0 do 37 °C
 • timer 24 godzinny
 • panel sterujący z wyświetlaczem LCD z boku grzejnika
 • zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • stopień ochrony IP24
VHE-CC-0630-W36R

Opis

Wysokość (cm):
100
Szerokość (cm):
57,0
Grubość (cm):
4,5
Dodatkowe akcesoria:
Uchwyty montażowe
Długość przewodu zasilającego (m):
1,6 z wtyczką
Ogrzewana powierzchnia (m2):
20 - 28
Temperatura pracy panelu (°C):
85 - 90
Zasilanie (rodzaj / V / Hz):
230 / 50
Pobór mocy (W/h):
630
Kolor:
Biały błyszczący
Waga netto (kg):
12,6
Stopień ochrony:
IP24
Gwarancja (lat):
2