search

Oczyszczacz powietrza VACO AiRing (do 30 m³), sterowanie przez Wi-Fi

299,00 zł

Biurkowy Oczyszczacz powietrza Vaco AiRing to urządzenie gwarantujące skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza. Skutecznie poprawia jakość powietrza. Usuwa kurz, pyłki roślin, drobnoustroje, roztocza, smog i szkodliwe związki chemiczne ze skutecznością bliską 99,95%, dzięki czemu w szczególności polecany jest dla alergików, astmatyków, palaczy. Kubatura oczyszczania do około 30 m³. Oczyszczaczem można sterować przez Wi-Fi i Internet.

Czas realizacji zamówienia: 2 - 3 dni robocze.

Ilość
Dostępny

Zapytaj o produkt
Oczyszczacz powietrza VACO AiRing (do 30 m³), sterowanie przez Wi-Fi

Oczyszczacz powietrza VACO AiRing (do 30 m³), sterowanie przez Wi-Fi

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dostawa już od 15,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Biurkowy Oczyszczacz powietrza Vaco AiRing to urządzenie gwarantujące skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza. Skutecznie poprawia jakość powietrza. Usuwa kurz, pyłki roślin, drobnoustroje, roztocza, smog i szkodliwe związki chemiczne ze skutecznością bliską 99,95%, dzięki czemu w szczególności polecany jest dla alergików, astmatyków, palaczy oraz osób uskarżających się na dolegliwości związane z coraz powszechniejszym zjawiskiem smogu. Kubatura oczyszczania do około 30 m³.

Oczyszczaczem można sterować przez Wi-Fi i Internet z dowolnego miejsca na świecie przy użyciu bezpłatnej aplikacji Smart Life dla systemów Android i iOS.

Oczyszczacz powietrza AiRing idealnie sprawdza się również jako osobisty cooler. Technologia cylindrycznego, trójwarstwowego filtra 360° efektywnie eliminuje zanieczyszczenia.

Cechy oczyszczacza powietrza Vaco AiRing

  • 3 etapy oczyszczania powietrza: filtr wstępny, filtr HEPA H13, filtr węgla aktywowanego.
  • Trzy prędkości coolera.
  • Nowoczesny design.
  • Delikatne oświetlenie.

Szacuje się, że około 40 proc. mieszkańców Polski zmaga się z różnymi alergiami, z czego 6 milionów z nich z alergią na roztocze kurzu domowego. Mały, przenośny oczyszczacz powietrza AiRing staje się prawdziwym zbawieniem.

Technologia trójwarstwowego filtra cylindrycznego 360o pozwala usunąć 99,95% zanieczyszczeń w powietrzu. Oczyszczacz powietrza Airing przeprowadza powietrze przez 3 etapy filtracji: filtr wstępny, filtr HEPA H13 oraz filtr węgla aktywnego.

VAP-HA-P0809-N29W

Opis

Wysokość (cm):
43,2
Szerokość (cm):
21,3
Grubość (cm):
21,3
Zużycie prądu (W/h):
35
Przepływ powietrza (m3 / h):
87
Generowanie jonów:
Nie
Filtr węglowy:
Tak
Zdalne sterowanie:
Nie
Poziom głośności (dB):
20 / 24 / 36
Gwarancja B2B / B2C (lat):
2 / 2
Skuteczność oczyszczania [PM2,5 - pył zawieszony] (%):
99,95
Skuteczność oczyszczania [bakterie i wirusy] (%):
90,0
Skuteczność oczyszczania [formaldehydy] (%):
95,0
Lampa UV:
Nie
Zasilanie (rodzaj / V / Hz):
230 / 50
Kolor:
Biały
Waga netto (kg):
2,4