search

Oczyszczacz powietrza VACO AiRing (do 30 m³), sterowanie przez Wi-Fi

299,00 zł

Biurkowy Oczyszczacz powietrza Vaco AiRing to urządzenie gwarantujące skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza. Skutecznie poprawia jakość powietrza. Usuwa kurz, pyłki roślin, drobnoustroje, roztocza, smog i szkodliwe związki chemiczne ze skutecznością bliską 99,95%, dzięki czemu w szczególności polecany jest dla alergików, astmatyków, palaczy. Kubatura oczyszczania do około 30 m³. Oczyszczaczem można sterować przez Wi-Fi i Internet.

Czas realizacji zamówienia: 2 - 3 dni robocze.

Ilość
Dostępny

help_outlineZapytaj o produkt
Oczyszczacz powietrza VACO AiRing (do 30 m³), sterowanie przez Wi-Fi

Oczyszczacz powietrza VACO AiRing (do 30 m³), sterowanie przez Wi-Fi

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dostawa już od 15,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Biurkowy Oczyszczacz powietrza Vaco AiRing VAP-GA-P0809-N29W to urządzenie gwarantujące skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza. Skutecznie poprawia jakość powietrza. Usuwa kurz, pyłki roślin, drobnoustroje, roztocza, smog i szkodliwe związki chemiczne ze skutecznością bliską 99,95%, dzięki czemu w szczególności polecany jest dla alergików, astmatyków, palaczy oraz osób uskarżających się na dolegliwości związane z coraz powszechniejszym zjawiskiem smogu. Kubatura oczyszczania do około 30 m³.

Oczyszczaczem można sterować przez Wi-Fi i Internet z dowolnego miejsca na świecie przy użyciu bezpłatnej aplikacji Smart Life dla systemów Android i iOS.

Oczyszczacz powietrza AiRing idealnie sprawdza się również jako osobisty cooler. Technologia cylindrycznego, trójwarstwowego filtra 360° efektywnie eliminuje zanieczyszczenia.

Cechy oczyszczacza powietrza Vaco AiRing

  • 3 etapy oczyszczania powietrza: filtr wstępny, filtr HEPA H13, filtr węgla aktywowanego.
  • Trzy prędkości coolera.
  • Nowoczesny design.
  • Delikatne oświetlenie.

Szacuje się, że około 40 proc. mieszkańców Polski zmaga się z różnymi alergiami, z czego 6 milionów z nich z alergią na roztocze kurzu domowego. Mały, przenośny oczyszczacz powietrza AiRing staje się prawdziwym zbawieniem.

Technologia trójwarstwowego filtra cylindrycznego 360o pozwala usunąć 99,95% zanieczyszczeń w powietrzu. Oczyszczacz powietrza Airing przeprowadza powietrze przez 3 etapy filtracji: filtr wstępny, filtr HEPA H13 oraz filtr węgla aktywnego.

VAP-GA-P0809-N29W

Opis

Wysokość (cm):
43,2
Szerokość (cm):
21,3
Grubość (cm):
21,3
Zużycie prądu (W/h):
35
Przepływ powietrza (m3 / h):
87
Generowanie jonów:
Nie
Filtr węglowy:
Tak
Zdalne sterowanie:
Aplikacja Wi-Fi
Poziom głośności (dB):
20 / 24 / 36
Oczyszczanie z PM2,5 - pył zawieszony (%):
99,95
Oczyszczanie z bakterii i wirusów (%):
90,0
Oczyszczanie z formaldehydów (%):
95,0
Lampa UV:
Nie
Zasilanie (rodzaj / V / Hz):
230 / 50
Kolor:
Biały
Waga netto (kg):
2,4
Gwarancja B2B / B2C (lat):
2 / 2