search

Nawilżacz powietrza ewaporacyjny Venta Airwasher LW25, kolor antracyt

1 219,00 zł

Urządzenie Venta Original Airwasher LW25 wyjątkowo skutecznie polepsza jakość powietrza, nawilżając je i naturalny sposób wychwytując zawieszone w nim szkodliwe substancje. Wszystko bez pomocy skomplikowanej technologii. Wyprodukowany w Niemczech.

Czas realizacji zamówienia: 1 - 2 dni robocze.

Ilość
Dostępny

help_outlineZapytaj o produkt
Nawilżacz powietrza ewaporacyjny Venta Airwasher LW25, kolor antracyt

Nawilżacz powietrza ewaporacyjny Venta Airwasher LW25, kolor antracyt

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Urządzenie Venta Original Airwasher LW25 wyjątkowo skutecznie polepsza jakość powietrza, nawilżając je i naturalny sposób wychwytując zawieszone w nim szkodliwe substancje. Wszystko bez pomocy skomplikowanej technologii. Wyprodukowany w Niemczech.

Zasada działania urządzeń Airwasher

Urządzenia Airwasher nawilżają i oczyszczają powietrze w pomieszczeniach jedynie za pomocą wody. Nie wymagają dodatkowych mat lub filtrów. Wielotarczowy walec obraca się w zbiorniku z wodą, która odparowuje z jego powierzchni (ewaporacja), nawilżając powietrze. W tym samym czasie tarcze wychwytują szkodliwe substancje, takie jak kurz i pyłki roślin, które zostają następnie spłukane z ich powierzchni, by pozostać w urządzeniu. Parowanie na zimno uważa się za najlepszą i najbardziej higieniczną metodę nawilżania powietrza. Jest też najbardziej naturalnym sposobem na obniżenie poziomu zawartości szkodliwych substancji zawieszonych w powietrzu. Wystarczy wybrać jeden z trzech podstawowych, energooszczędnych modeli, dostosowanych do wielkości pomieszczenia.

Bez konieczności wymiany filtra, nigdy!

Nie ma potrzeby wymiany filtrów ani wkładów – świeża woda to najlepszy filtr zastosowany w urządzeniach Venta!

Cicha praca

Urządzenia Airwasher nawilżają i oczyszczają powietrze niemal bezszelestnie, ułatwiając spokojny sen dzieci i dorosłych.

ŁATWA METODA ZAPEWNIENIA ZDROWEGO POWIETRZA W POMIESZCZENIU

Nigdy nie brakowało doskonałych powodów, by wybrać urządzenia z rodziny Venta Airwasher. Jednym z nich jest prostota działania, opierającego się na zasadzie odparowywania czystej wody nawilżającej powietrze przy jednoczesnym wychwytywaniu szkodliwych substancji, takich jak kurz domowy i pyłki roślin, przez wodę zgromadzoną w zbiorniku urządzenia.

Niezawodność

Aby cieszyć się doskonałą jakością powietrza, wystarczy napełnić urządzenie Original Airwasher świeżą wodą kranową. Dodając jeden z sześciu olejków zapachowych opracowanych przez Ventę można poddać się aromaterapii. W zależności od potrzeb olejki zapewniają różne doznania – od relaksu po ożywienie

Łatwość czyszczenia

Wystarczy zdjąć jednym, prostym ruchem górną część urządzenia, w której umieszczone są elementy elektroniczne oraz wiatrak wraz z napędem. Zaleca się czyszczenie urządzenia co ok. 2 tygodnie. W tym celu należy wylać wodę, usunąć pozostałe na dnie osady i wypłukać wielotarczowe walce pod bieżącą wodą; na koniec wystarczy napełnić zbiornik świeżą wodą i bioabsorberem Venta. Tylko tyle.

Prosta obsługa

Jeden włącznik/ wyłącznik, dwie lub trzy prędkości (w zależności od modelu), LEDowy wskaźnik pracy i automatyczne wyłączanie urządzenia przy zbyt niskim poziomie wody. To cała technologia, jakiej wymaga Original Airwasher, by zapewnić Ci świeże powietrze.

WŁAŚCIWOŚCI:

 • Zapewnia zdrowe powietrze o optymalnej wilgotności 40–60 %
 • Higieniczny proces parowania na zimno (ewaporacja) bez udziału mat nawilżających i filtrów
 • Przystosowane do wody kranowej
 • Zmniejszenie ilości pyłków i cząsteczek kurzu
 • W naturalny sposób eliminuje szkodliwe substancje, utrzymując zarazem wilgotność wnętrza na poziomie 40–60 %
 • Trwałość i łatwość obsługi
 • Wyjątkowo ciche działanie

DANE TECHNICZNE:

 • Kolor: metaliczny antracyt
 • Wielkość pomieszczenia*: do 40 m²
 • Wskaźnik LED: w standardzie
 • Uzdatnianie wody: akcesoria
 • Tryby pracy: 3
 • Poziom hałasu (prędkości 1-3): 24 / 34 / 44 dB(A)
 • Zużycie energii (prędkości 1-3): 3 / 5 / 8 W
 • Pojemność zbiornika (maks.): 7 l
 • Wymiary ( dł. x szer. x wys.): 30 x 30 x 33 cm
 • Waga: 3,8 kg
LW25/B

Opis

Zużycie prądu (W/h):
8
Pojemność zbiornika wody (l):
7,0
Generowanie jonów:
Nie
Zdalne sterowanie:
Brak
Zasilanie (rodzaj / V / Hz):
230 / 50
Gwarancja B2B / B2C (lat):
2 / 2