• -5%
search

Grzejnik na podczerwień hybrydowy, łazienkowy, sterowany Wi-Fi Radialight Icon 20 WI-FI - 2000 Wat, kolor szary

3 159,00 zł

3 001,05 zł

Rabat 5%

Radialight Icon 20 Wi-Fi - moc 2000 W. Pionowy grzejnik elektryczny energooszczędny. W zestawie z 2 relingami oraz haczykiem.

Biały pionowy grzejnik ICON 20 Wi-Fi wyposażony jest w wbudowany termostat z wyświetlaczem LCD dzięki któremu ustawimy wszystkie niezbędne funkcje bardzo łatwo i prosto, a dodatkowo wyposażony jest w moduł Wi-Fi dzięki któremu możemy sterować ustawieniami grzejnika poprzez Internet za pomocą aplikacji na Androida oraz iOS.

Czas realizacji zamówienia: 2 - 4 dni roboczych

Ilość
Dostępny

Zapytaj o produkt
Grzejnik na podczerwień hybrydowy, łazienkowy, sterowany Wi-Fi Radialight Icon 20 WI-FI - 2000 Wat, kolor szary

Grzejnik na podczerwień hybrydowy, łazienkowy, sterowany Wi-Fi Radialight Icon 20 WI-FI - 2000 Wat, kolor szary

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Radialight Icon 20 Wi-Fi - moc 2000 W. Pionowy grzejnik elektryczny energooszczędny. W zestawie z 2 relingami oraz haczykiem.

Szary pionowy grzejnik ICON 20 Wi-Fi wyposażony jest w wbudowany termostat z wyświetlaczem LCD dzięki któremu ustawimy wszystkie niezbędne funkcje bardzo łatwo i prosto, a dodatkowo wyposażony jest w moduł Wi-Fi dzięki któremu możemy sterować ustawieniami grzejnika poprzez Internet za pomocą aplikacji na Androida oraz iOS.

Szary pionowy grzejnik ICON 20 Wi-Fi wyposażony jest w dedykowany termostat z wyświetlaczem, dzięki któremu ustawimy wszystkie niezbędne funkcje bardzo łatwo i prosto. W zestawie 2 relingi oraz 1 haczyk. Dostępny jest również w kolorze białym.

2 szt. relingów do suszenia ręczników - wysokość montażu relingów możemy regulować samodzielnie podczas instalacji grzejnika na ścianie. Dodatkowy haczyk może służyć jako wieszak na szlafrok.

Niektóre funkcje zmniejszające zużycie energii elektrycznej:

- Wbudowany, dedykowany inteligentny termostat dzięki któremu możemy zaprogramować grzejnik na cały tydzień. Specjalnie napisany dedykowany program dla tego termostatu aby zużycie energii było jak najniższe. Grzejnik nie pracuje w sposób ciągły (tak jak jest w grzejnikach innych producentów) ale pracuje impulsowo, termostat tak włącza i wyłącza element grzewczy aby zużycie energii do osiągnięcia zadanej temperatury było jak najniższe.

- Technologia DUAL-THERM - promiennikowo-konwekcyjny element grzewczy – ogrzewanie na podczerwień - emisja ciepła z przedniego panela na podczerwień oraz ogrzewanie konwekcyjne - emisja naturalnej konwekcji z boków urządzenia.
- Czujnik otwartego okna – przełącza automatycznie grzejnik w tryb przeciwzamrożeniowy gdy wykryje nagły spadek temperatury w pomieszczeniu.
- Miernik zużycia energii – dzięki któremu możemy sprawdzić zużycie prądu z ostatnich 24 godzin lub ostatnich 7 dni.

Jego pionowy, smukły, elegancki kształt, o szerokości zaledwie 45 cm, natychmiast przyciągnie wzrok.
Wyrafinowana, kultowa linia oraz powierzchnia nie tylko do podziwiania ale również jest przyjemna w dotyku, dzięki satynowemu wykończeniu.
Od teraz grzejnik nie musi służyć tylko do ogrzewania, ale może również być częścią wystroju wnętrza w twoim ulubionym pokoju.
Technologia DUAL THERM od RADIALIGHT, przyjemne ciepło emitowane z frontu urządzenia (podczerwień), połączone z bardzo wydajną naturalną konwekcją.
Wystający przedni panel na podczerwień o szerokości 41 cm ogrzeje Ciebie i Twoich bliskich, wykorzystując technologię promiennikową certyfikowaną przez Radialight i zaprojektowaną tak, abyś mógł go dopasować do każdego pomieszczenia, w którym chcesz go zastosować.

Posiada on wbudowany, dedykowany termostat dzięki któremu możemy zaprogramować urządzenie na cały tydzień, a dzięki modułowi Wi-Fi możemy sterować grzejnikiem poprzez Internet. Aby podłączyć grzejnik do sieci za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi, potrzebujemy tylko router z dostępem do Iinternetu oraz smartfon lub tablet wyposażony w systemy Android lub IOS. Aplikacja jest bezpłatna i do pobrania ze sklepu Google Play lub App Store.

Za pomocą aplikacji możemy zmieniać temperaturę, blokować klawiaturę grzejnika, włączać lub wyłączać czujniki otwartego okna oraz obecności, tworzyć strefy grzewcze oraz dodawać do nich grzejnik (np. pomieszczenia lub całe mieszkania), tworzyć programy tygodniowe, sprawdzać zużycie energii wszystkich grzejników lub konkretnej strefy. Z jednego konta może korzystać kilka osób. Więcej informacji o możliwościach aplikacji znajdą państwo pod linkiem - Klima Wi-Fi - aplikacja i możliwości

Pionowy grzejnik elektryczny ICON 20 WiFi biały oraz szary wyposażony jest w przewód zasilający o długości około 100 cm zakończony wtyczką.

W zestawie z grzejnikiem są 2 relingi oraz 1 haczyk.

WYMIARY UCHWYTU MONTAŻOWEGO:

A - 18,2 cm
B - 20,0 cm
C – 93,6 cm

Icon 20 wifi szary + relingi

Opis

Wysokość (cm):
180,0
Szerokość (cm):
45,0
Grubość (cm):
10,5
Dodatkowe akcesoria:
Stelaż mocujący
Długość przewodu zasilającego (m):
1,0 m z wtyczką
Ogrzewana powierzchnia (m2):
20 - 25
Temperatura pracy panelu (°C):
85 - 90
Gwarancja B2B / B2C (lat):
2 / 2
Zasilanie (rodzaj / V / Hz):
230 / 50
Pobór mocy (W/h):
2000
Kolor:
Szary
Waga netto (kg):
18,2

Zobacz także