• -5%
search

Grzejnik na podczerwień hybrydowy sterowany Wi-Fi Radialight Icon 20 Wi-Fi - 2000 Wat, kolor antracyt

2 959,00 zł

2 811,05 zł

Rabat 5%

Radialight Icon 20 Wi-Fi - moc 2000 W. Pionowy grzejnik elektryczny energooszczędny.

Biały pionowy grzejnik ICON 20 Wi-Fi wyposażony jest w wbudowany termostat z wyświetlaczem LCD dzięki któremu ustawimy wszystkie niezbędne funkcje bardzo łatwo i prosto, a dodatkowo wyposażony jest w moduł Wi-Fi dzięki któremu możemy sterować ustawieniami grzejnika poprzez Internet za pomocą aplikacji na Androida oraz iOS.

Czas realizacji zamówienia: 2 - 4 dni roboczych.

Ilość
Dostępny

Zapytaj o produkt
Grzejnik na podczerwień hybrydowy sterowany Wi-Fi Radialight Icon 20 Wi-Fi - 2000 Wat, kolor antracyt

Grzejnik na podczerwień hybrydowy sterowany Wi-Fi Radialight Icon 20 Wi-Fi - 2000 Wat, kolor antracyt

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Nowoczesny grzejnik elektryczny, posiadający szereg funkcji zmniejszających zużycie energii.

Szary lub Biały pionowy grzejnik ICON 20 Wi-Fi posiada innowacyjny element grzewczy promiennikowo-konwekcyjny, które emituje ciepło za pomocą podczerwieni oraz naturalną konwekcje. Wyposażony jest w dedykowany termostat z wyświetlaczem, który ułatwia sterowanie oraz moduł Wi-Fi, dzięki któremu możemy sterować ustawieniami grzejnika przez Internet poprzez aplikacje na Android-a oraz IOS-a. Termostat ma specjalnie napisany program dedykowany tylko do tego grzejnika aby zużycie energii było jak najniższe.

Szary pionowy grzejnik ICON 20 Wi-Fi wyposażony jest w wbudowany termostat z wyświetlaczem LCD dzięki któremu ustawimy wszystkie niezbędne funkcje bardzo łatwo i prosto, a dodatkowo wyposażony jest w moduł Wi-Fi dzięki któremu możemy sterować ustawieniami grzejnika poprzez Internet za pomocą aplikacji na Androida oraz IOS. Dostępny jest również w kolorze białym.

Niektóre funkcje zmniejszające zużycie energii elektrycznej:

- Wbudowany, dedykowany inteligentny termostat dzięki któremu możemy zaprogramować grzejnik na cały tydzień. Specjalnie napisany dedykowany program dla tego termostatu aby zużycie energii było jak najniższe. Grzejnik nie pracuje w sposób ciągły (tak jak jest w grzejnikach innych producentów) ale pracuje impulsowo, termostat tak włącza i wyłącza element grzewczy aby zużycie energii do osiągnięcia zadanej temperatury było jak najniższe.
- Innowacyjny element grzewczy promiennikowo-konwekcyjny – ogrzewanie na podczerwień - emisja ciepła z przedniej obudowy oraz ogrzewanie konwekcyjne - emisja naturalnej konwekcji z boków urządzenia.
- Czujnik otwartego okna – przełącza automatycznie grzejnik w tryb przeciwzamrożeniowy gdy wykryje nagły spadek temperatury w pomieszczeniu.
- Miernik zużycia energii – dzięki któremu możemy sprawdzić zużycie prądu z ostatnich 24 godzin lub ostatnich 7 dni.

Więcej informacji na temat sposobu pracy, zużycia energii oraz wszystkich dodatkowych funkcji znajdą państwo pod linkiem – Energooszczędne grzejniki elektryczne, grzejnik elektryczny Radialight

Jego pionowy, smukły, elegancki kształt, o szerokości zaledwie 45 cm, natychmiast przyciągnie wzrok.

Wyrafinowana i kultowa linia, satynowa powierzchnia do podziwiania i dotyku oraz ultrapłaski kształt. Grzejnik bez problemu dopasuje się do każdego wnętrza, a dodatkowo je ogrzeje.

Technologia DUAL TERM od RADIALIGHT, podczerwień emituje ciepło z przedniej obudowy, połączone z naturalną konwekcją.

Wystający przedni panel na podczerwień o szerokości 41 cm ogrzeje Ciebie i Twoich bliskich, technologia promiennikowa opracowana przez Radialight tak, abyś mógł go bez problemu dopasować do każdego pomieszczenia, w którym chcesz go zastosować.

Posiada on wbudowany, dedykowany termostat dzięki któremu możemy zaprogramować urządzenie na cały tydzień, a dzięki modułowi Wi-Fi możemy sterować grzejnikiem poprzez Internet. Aby podłączyć grzejnik do sieci za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi, potrzebujemy tylko router z dostępem do Internetu oraz smartfon lub tablet wyposażony w systemy Android lub iOS. Aplikacja jest bezpłatna i do pobrania ze sklepu Google Play lub App Store.

Za pomocą aplikacji możemy zmieniać temperaturę, blokować klawiaturę grzejnika, włączać lub wyłączać czujniki otwartego okna oraz obecności, tworzyć strefy grzewcze oraz dodawać do nich grzejnik (np. pomieszczenia lub całe mieszkania), tworzyć programy tygodniowe, sprawdzać zużycie energii wszystkich grzejników lub konkretnej strefy. Z jednego konta może korzystać kilka osób.

Pionowy grzejnik elektryczny ICON 20 Wi-Fi biały oraz szary wyposażony jest w przewód zasilający o długości około 100 cm zakończony wtyczką.

WYMIARY UCHWYTU MONTAŻOWEGO:

A - 18,2 cm
B - 20,0 cm
C – 93,6 cm

ICON 20 Wi-Fi Szary

Opis

Wysokość (cm):
180,0
Szerokość (cm):
45,0
Grubość (cm):
10,5
Dodatkowe akcesoria:
Stelaż mocujący
Długość przewodu zasilającego (m):
1,0 m z wtyczką
Ogrzewana powierzchnia (m2):
20 - 25
Temperatura pracy panelu (°C):
85 - 90
Gwarancja B2B / B2C (lat):
2 / 2
Zasilanie (rodzaj / V / Hz):
230 / 50
Pobór mocy (W/h):
2000
Kolor:
Szary
Waga netto (kg):
18,2

Zobacz także