FORMY PŁATNOŚCI

Dla jednostek budżetowych i firm państwowych oferujemy możliwość zakupów z odroczonym terminem płatności. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel. 787 650 660, e-mail: sklep@technodom.pl

PRZELEWEM NA KONTO TECHNODOM.PL

Przy wybraniu tej metody płatności na ekranie wyświetlona zostanie końcowa kwota do zapłaty za Państwa zamówienie. Po ostatecznym potwierdzeniu zamówienia wyświetlony zostanie również nr naszego konta bankowego. Powyższe informacje zostaną po chwili przesłane na Państwa adres e-mail podany przy składaniu zamówienia / rejestrowaniu się w naszym sklepie. Gdyby z jakiegoś powodu w/w e-mail nie dotarł to prosimy o sprawdzenie folderu SPAM w Państwa skrzynce mailowej lub kontakt z nami. Potwierdzenie dokonania przelewu dociera do nas w dni robocze zwykle w ciągu 24 godzin.

Nr konta: 18249000050000450028800615
Odbiorca przelewu: TechnoDom.pl Piotr Nowakowski
Tytuł przelewu: identyfikator zamówienia

Celem przyspieszenia realizacji zamówienia mogą Państwo wysłać do nas potwierdzenie zamówienia wygenerowane przez Państwa system bankowości internetowej.

Dla firm państwowych i jednostek budżetowych oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności poza sklepem internetowym. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

PRZY ODBIORZE (ZA POBRANIEM)

Za zamówione towary będą Państwo zobowiązani zapłacić przy ich odbiorze kurierowi bądź listonoszowi / na poczcie. Całkowita kwota do zapłaty (wraz z dodatkowymi kosztami przesyłki) jest wyświetlana przed ostatecznym zatwierdzeniem zamówienia, a po zatwierdzeniu zamówienia wysyłana na Państwa adres e-mail.

O wysyłce zamówionych towarów informujemy każdorazowo e-mailem w momencie ich nadania tak, aby klient mógł sobie przygotować wymaganą do zapłaty kwotę.

Dla niektórych towarów celem zminimalizowania kosztów przesyłki (produkty CookKing, klimatyzatory przenośne, kurtyny powietrzne, piecyki naftowe i grzejniki) opcja płatności za pobraniem nie jest dostępna. Towary te wysyłane są bezpośrednio z magazynów importerów i producentów.

KARTĄ KREDYTOWĄ LUB PŁATNICZĄ

Chcąc dokonać płatności kartą kredytową lub płatniczą należy wybrać jako metodę płatności Płacę korzystając z Przelewy24. Następnie zostaną Państwo przekierowani bezpośrednio na stronę operatora płatności, gdzie należy wpisać dane dotyczące karty i jej właściciela.

Nie otrzymujemy żadnych informacji o Państwa operacjach na koncie czy też numerach kart, a tylko informację o statusie płatności bezpośrednio od w/w operatorów.

Obsługiwane systemy kart płatniczych i kredytowych: Visa, MasterCard, Maesto, JCB, Visa Electron (jeśli wystawca karty / bank dopuścił taką możliwość).

Przy płatności kartami nie naliczamy żadnych dodatkowych opłat i prowizji.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

PŁACĘ ONLINE Z TPAY.COM logo-przelewy-24.svg  PayU

PŁATNOŚĆ ONLINE - PRZELEWEM BANKOWYM I BLIKIEM

Decydując się na tą formę bezpiecznych płatności online tpay.com, Przelewy24 lub PayU, zostaną Państwo automatycznie przekierowani bezpośrednio do wybranego kanału płatności. Po dokonaniu płatności w ciągu kilku minut otrzymujemy potwierdzenie dokonania przelewu, a tym samym możemy przystąpić do realizacji zamówienia.

Nie otrzymujemy żadnych informacji o Państwa operacjach na koncie, a tylko informację o prawidłowym dokonaniu płatności bezpośrednio od w/w operatorów.

Przy wybraniu płatności online Przelewy24 i PayU nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat i prowizji.

UWAGA!

Przy wybraniu płatności online tpay.com doliczamy opłatę w wysokości 2,00% liczoną od całkowitej wartości brutto zamówienia.

Więcej informacji o bezpiecznych płatnościach online można znaleźć na stronach www.tpay.comprzelewy24.plpayu.pl

PŁATNOŚCI ODROCZONE PAYPO, PAYU I TWISTO

Kupujesz, ale nie płacisz. Bo płacisz później.
Zamawiasz jak zwykle w naszym sklepie. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.
Bo możesz.

RATY ONLINE Z ALIOR BANK I MBANK

Rat udziela Alior Bank SA lub mBank SA. Raty dostępne są dla zamówień od 300,00 zł do 20000,00 zł brutto.

***

Firma TechnoDom.pl nie pośredniczy w udzieleniu i nie udziela kredytów ratalnych i odroczonych płatności. Udzielenie kredytu zależy od pozytywnej decyzji banku bądź oferenta odroczonych płatności.