Rozgałęźnik PowerCube Original
search
  • Rozgałęźnik PowerCube Original

Rozgałęźnik PowerCube Original - 4 kolory

49,90 zł

Gniazdkowy rozgałęźnik PowerCube Original 2100/FRORPC - to najnowszy sieciowy filtr do zwiększania liczby dostępnych gniazdek elektrycznych. Dzięki kompaktowej konstrukcji PowerCube Original optymalnie wykorzystuje każdy centymetr wolnego miejsca.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,90 zł

Czas realizacji zamówienia: 2 - 3 dni robocze.

Kolor gniazd:
Ilość
Brak w magazynie

help_outlineZapytaj o produkt
Rozgałęźnik PowerCube Original - 4 kolory

Rozgałęźnik PowerCube Original - 4 kolory

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dostawa już od 7,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Gniazdkowy rozgałęźnik PowerCube Original 2100/FRORPC - to najnowszy sieciowy filtr do zwiększania liczby dostępnych gniazdek elektrycznych. Dzięki kompaktowej konstrukcji PowerCube Original optymalnie wykorzystuje każdy centymetr wolnego miejsca. Pomimo niewielkich rozmiarów, strategicznie położone gniazdka zapobiegają występowaniu problemu, który niejednokrotnie pojawia się podczas używania normalnych przedłużaczy.

DANE TECHNICZNE:

  • zasilanie: ~250 V/ 50Hz, 16 A
  • maksymalne obciążenie: 3680 W
  • ilość gniazd 230V: 5
  • typ gniazda: E/(FR)
  • uziemienie: tak 
  • kolor gniazd: do wyboru niebieski, zielony, czerwony i szary
  • wymiary (szer./wys./gł. w cm): 7,8 x 7,8 x 9,5
  • waga: 0,40 kg

 

Bezproblemowe podłączanie wielu urządzeń do jednego przedłużacza PowerCubeGniazdko mnożnik - w kuchni często zdarza się, że mamy ograniczony dostęp do gniazdek elektrycznych. PowerCube rozwiąże problem, jeśli chcemy podłączyć jednocześnie ekspres do kawy, czajnik, mikser, toster  czy też inne urządzenie do gotowania.

 

 

 

 

Bez plątaniny kabli pod biurkiem czy za szafką RTVBez plątaniny kabli - powszechnym i często irytującym problemem jest plątanina przewodów znajdująca się w wielu miejscach w naszym domu czy biurze. Szczególnie za telewizorem, wieżą stereo, odtwarzaczem multimediów czy konsolą do gier znajdują się listwy zasilające połączone ze sobą, aby otrzymać wystarczającą ilość gniazdek. Dzięki modułom PowerCube, wszystkie kable zasilające mogą być połączone w jedno, kompaktowe i estetyczne rozwiązanie.

 

 

Brak blokad sąsiednich gniazdBrak blokad sąsiednich gniazd - niejednokrotnie zasilacze wyposażone są  w niestandardowe wtyczki, które po podłączeniu kilku na raz do przedłużacza, utrudniają dostęp do wolnych gniazd, uniemożliwiając ich wykorzystanie. PowerCube rozwiązuje ten problem!

 

 

 

 

 

Możliwość zbudowanie wieży z gniazd PowerCube

Budowanie wieży z gniazd - PowerCube Original jest systemem modułowym. Liczba gniazd zasilających może być rozbudowana w zależności od potrzeb, tworząc dostosowane źródło zasilania. Kompatybilny z PowerCube Extended.

 

 

 

 

reddot award 2014reddot award - prestiżowa nagroda, często nazywana Oscarem designu, przyznawana jest corocznie przez Design Zentrum Nordheim Westfalen w Essen, w Niemczech. Nagrodzone projekty przedstawiane są w Red Dot Design Museum, w budynku dawnej kopalni Zollverein w Essen. System rozgałęziaczy Power Cube zdobył tę nagrodę w 2014 roku.

 

2100GN/FRORPC

Opis

Maksymalne obciążenie (W):
3680
Wyjście max. (A):
16
Ilość gniazd 230 V:
5
Ilość gniazd USB 2.0:
brak
Uziemienie:
tak
Stopień ochrony:
IP20
Gwarancja B2B / B2C (lat):
2 / 2

Specyficzne kody

ean13
8718444081166